İletisim

Özken Trafo

TRAFO İLETİŞİM BİLGİLERİ

Trafo Bursa

Adres: Çayır Mahallesi Çilingir Sokak No:7 Yenişehir Bursa

Telefon: 0 532 773 09 43

Mail: info@ozkentrafo.com.tr

Web sitesi: www.ozkentrafo.com.tr

Google Maps

Özken Trafo olarak Bursa içerisinde siz değerli müşterilerimize en hızlı ve uygun çözümü üretiyoruz. Bizimle telefon veya mail yoluyla iletişime geçerek hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alçak gerilim trafolarının tamir ve bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Özel alçak gerilim trafo ihtiyaçlarınızda size özel imalat yapabilmekteyiz. Ayrıca fason olarak alçak gerilim trafoları imal ediyoruz.

Orta gerilim trafolarında yapılacak kestirimci bakımlar daha büyük arızalar ile karşılaşmamanız için çok önemlidir. Bu yüzden orta gerilim trafolarınıza özel oluşturduğumuz planlı bakım periyotları ile kontrollerini yapıyor, olası yaşanacak büyük arızalar ile elektrik kesintisine uğramadan müdahale etmemizi mümkün kılıyor. Arızalı orta gerilim trafolarının tamir ve sarım işlemlerini de yapmaktayız. OG trafolarınıza bir bakım periyodu oluşturmak isterseniz veya arızalı orta gerilim trafolarınızın tamir ve sarım işlemleri için mail veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

Elektrik motorlarının sarım ve bakım işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Elektrik motorunun çalışmaması, sesli çalışması, çok ısınması gibi arızlarda bizimle iletişime geçerek problemlerinizi en hızlı şekilde çözebiliriz. Ayrıca elektrik motorlarının yedek parça temini de sağlamaktayız. Elektrik motorlarına ait pervane, pervane tası, klemens, kondansatör, mekanik şalter, rulman kapakları gibi çeşitli parçalar elimizde stok olarak bulunmaktadır. Motorunuza ait bilgileri bizimle iletişime geçerek talep ettiğiniz yedek parça stok durumunu sorgulayabilirsiniz. Elektrik motorlarınızın sarımı içinde fiyat teklifi almak için mail veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.