OG Trafo

OG trafo ları yaklaşık 30 yıllık bir ömre sahiptir. Fakat yapılacak düzenli bakım ve iyileştirmeler ile bu sürenin uzatılması mümkündür. Özken Trafo olarak OG trafolarınızın bakım, onarım ve devreye alma işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Yapmış olduğumuz testler ile tarafınıza trafonuzun durumu detaylı olarak raporlanacaktır. Ayrıca yapılan periyodik kontroller kayıt altında tutularak bir sonraki bakım zamanında sizlere önceden bilgi verilmektedir. Bunun yanında yapılması kritik öneme sahip test ve bakımlar ile ilgili de sizleri bilgilendirmekteyiz.

Güç Trafosu Testlerimiz

  • TTR(Trafo Çevirme Oranı) Testi
  • Trafo İzolasyon Direnci Testi
  • Sargı Direnci Testi
  • Trafo yağına ait elektriksel, Kimyasal ve Fiziksel Testler ( %PF, Dielektrik Dayanım, Su Miktarı, Yoğunluk, Renk)
  • Test sonuçlarına göre gerekli şartları sağlayamayan yağ tam otomatik trafo yağı yenileme makinemiz ile temizleme, arıtma ve nem alma işlemlerinden geçirilir böylece tekrar kullanabilecek duruma getirilir.

Orta gerilim trafolarınızda yaşayacağınız problemler size uzun süreli elektrik kesintilerine neden olmaktadır. Bu gibi durumlardan kaçınmak için mutlaka periyodik kontrollerin yapılması gerekmektedir. Testlerin bazıları enerji altında yapılır ama bazı testlerin atölye ortamına alınarak yapılması gerekmektedir. Sizler ile planlama yapıyoruz ve en hızlı şekilde bakım ve test işlemleri tamamlanır. Böylece sizi enerjisiz durumda minimum seviyede bırakarak bakım ve test işlemleri tamamlanır

Trafonuzda büyük bir arıza olması durumunda sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Dolayısı ile enerji kesintinizi minimum seviyeye indiriyoruz.

OG Trafo

İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Google Maps