Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında bobinaj üzerine kurduk. Yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 2020 yılında başlatmış olduğumuz yenilenme, teknolojimizi en üst seviyeye çıkarma, müşteri memnuniyeti merkeziyeti ile müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulacak alanlarda hizmet verme vizyonuna bağlı kalarak her yıl kendimizi geliştirmekteyiz.

Prensibimiz siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine zamanında, en ekonomik çözümler ile hatasız ama güvenilir hizmet sunmaktır. Her gün hizmet kalitemizde sürekli artış sağlayarak firmamızı rekabette farklı kılacak her türlü tedbiri almak ve güvenilirliğimizi en üst boyutlara taşımak hedefimizdir.

Elektrik motorlarının sarımı ile başlamış olduğumuz serüvende alanımızı 2020 yılından itibaren genişlettik. Bobinaj işlerine devam ediyoruz bunun yanı sıra AG trafoları, OG trafolarının tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz.

Yenilenen sistemimiz ile size tam adapte olmayı hedefliyoruz. Bu konuda kendimizi geliştirerek satın alma birimlerinin online sistemlerine dahil olabiliyoruz. Ayrıca bakım süreçlerine dahil olarak Periyodik, Kestirimci ve Proaktif bakım evraklarınıza %100 uyum sağlıyoruz. Ayrıca tüm süreç evraklarınızı dışarıdan bir firma gibi değil size bağlı bir birim gibi benimsiyoruz.

Müşterilerimizin duruş yaşamaması için en hızlı aksiyonları almak ilkemiz olmuştur. Dolayısı ile ilgili ekipmanların tüm periyodik kontrollerin yapılmasına ekstra önem gösteriyoruz. Ayrıca karşılaştığınız problemler ile ilgili en hızlı çözümleri üretmek için size destek oluyoruz.

Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimizle daha nice yıllar çalışmak dileğimizdir. Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. 

Trafo ve bobinaj

www.ozkentrafo.com.tr

Google Maps